Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

Bill böyle söylemiş(çokk sevineceksiniz))))!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
(_Tom_Gamze_)

MesajKonu: Bill böyle söylemiş(çokk sevineceksiniz))))!!!   Cuma Tem. 18, 2008 6:31 pm

NOT:DOĞRULUĞUNDAN EMİN DEĞİLİM AMA PAYLAŞMAK İSTEDİM BAŞKA Bİ BLOGTAN BULDUM AYNEN KOPYALA YAPIŞTIR BUNDAN SONRASI

''Arkadaşlar Bill'in direk ağzından çıkan cümleleri iletiyorum size.
"Kendimi gerçekten iyi hissetmiorm ve şunu da farkediyorum ki FANLARIMIZI KAYBEDİORZ!Ama şunu da biliorm ki bzm gerçek fanlarımız TÜRKİYE'DE en kısa zamanda da gitmeyi dşünüorz"
Ama ne yazıkki 2008'de th konseri yok..:S En kısa zamanda Türkiye'ye gelmelerini istiorz dmi?''

inşallah doğrudur ama kendini iyi hissetmemesi kötü tabii ama Türkiye'ye gelicekler ve gerçek fanlarının burda olduğuna inanıyolar benimşahsen TH'ye sevgim 1000 kat daha da arttı
Kullanıcı profilini gör
fanofbill
Tokio Sever
Tokio Sever

MesajKonu: Geri: Bill böyle söylemiş(çokk sevineceksiniz))))!!!   Cuma Tem. 18, 2008 9:39 pm

Ben doğru oldugunu pek sanmıyorum açıkçası th fan kaybetmeye falanmı basladıkı hiç sanmam...hem kaybetse bile hiç yok degil dimi bunu duyan fanları thden ne kadar sogur ama sahsen baska bi ülkeye böle deseler ben sogurum biraz... Shocked Embarassed
Kullanıcı profilini gör
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Bill böyle söylemiş(çokk sevineceksiniz))))!!!   C.tesi Tem. 19, 2008 11:37 am

Aynen ben doğru oLduğunu hiç ama hiç düşünmüyorum...Bu oLanaksız birşey...Th nin her konserine binLerce insan geLiyorLar ve bill'in biz fan Larımızı kaybediyoruz demesi gerçekten çok ama çok saçma birşey...Yani ben inanmıyorum açıkçası...Ve sanada şunu öneririm THfanTr de oLmadığı sürece doğru oLduğunu biLmediğin bir haber koyma!

Gök yüzüne bakıyorm...Sdece bir ay ve yıLdz...Sdece sen ve ben....İşte o ay snsin....Etrfımı aydnLtan snsin...IşığnLa gzLerimi kmaştırn yine snsin...Peki bn neym?Bn snn ynında ışıksz...Küçück kLmış br yldızım....Sn bndn bu kadar byükkn bni nsL görebiLrsn ki?Göremzsn....Çnkü kndinde kyboLmşsn...Göremzsn çnkü bn çok küçüğm...
Kullanıcı profilini gör
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı

MesajKonu: Geri: Bill böyle söylemiş(çokk sevineceksiniz))))!!!   Paz Tem. 20, 2008 9:50 pm

bence hiç inandırıcı deil...
Kullanıcı profilini gör
TH-ßill-Tom-kolik
Tokio Fanı
Tokio Fanı

Location : chooq uzaq diyarlardann ßill^imin göslerinden xD Nerdn olcq AnamIn qarnndn... zalaaqqq xD

MesajKonu: Geri: Bill böyle söylemiş(çokk sevineceksiniz))))!!!   Çarş. Tem. 23, 2008 12:58 pm

inandırıcı değil ama bunun yeri burasımı??
Kullanıcı profilini gör http://tokiohotelturkey.gooboards.com/index.htm
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Bill böyle söylemiş(çokk sevineceksiniz))))!!!   Çarş. Tem. 23, 2008 4:11 pm

böyLe birşey oLmadığı için

KİLİT!

bir dahaki sefere dikkatLi oL canım

Gök yüzüne bakıyorm...Sdece bir ay ve yıLdz...Sdece sen ve ben....İşte o ay snsin....Etrfımı aydnLtan snsin...IşığnLa gzLerimi kmaştırn yine snsin...Peki bn neym?Bn snn ynında ışıksz...Küçück kLmış br yldızım....Sn bndn bu kadar byükkn bni nsL görebiLrsn ki?Göremzsn....Çnkü kndinde kyboLmşsn...Göremzsn çnkü bn çok küçüğm...
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Bill böyle söylemiş(çokk sevineceksiniz))))!!!   

Bill böyle söylemiş(çokk sevineceksiniz))))!!!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bill ve tomun arasındaki 9 fark