Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

Bu Haftamız Süper(başka isim bulamadım)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Bu Haftamız Süper(başka isim bulamadım)   Salı Nis. 29, 2008 2:53 pm

Arkadaşlar size muhteşem 3 tane şey söyliycem bu hafta o kadar mutluyum ki her an bayılabilirim...Neyse çatlatmadan söyliyim:
1.Perşembe günü hepimizin bildiği gibi Tokio Hotel TV nin yeni bölümü var...
2.Yine aynı perşembe günü dream dergimiz elimize ulaşıcak hihe
3.Dream tv hafta sonunda İKİNCİ KEZ TOKİO HOTEL VARRR!!!
Size başta 3 dedim aslında 4 tane onu niye saymadım çünkü o bu haftaya girmiyor ama yinede söyliyim fear
4.6 Mayıs^ta Mtv Trl^de Tokio Hotel varrr.(saatleri akşam 9-9:30 gibi.Ama bu bilgi doğrumu bilmem.Yani 6 Mayıs^ta çıkacakları.Siz yinede bakın fear )

Neyse haberler bu kadar.Bu kadar şeyi aynı anda söyledim,bende bu gün öğrendim ve şoktayım şu anda geberip gitcem diye çok korkuyorum valla xD

Gök yüzüne bakıyorm...Sdece bir ay ve yıLdz...Sdece sen ve ben....İşte o ay snsin....Etrfımı aydnLtan snsin...IşığnLa gzLerimi kmaştırn yine snsin...Peki bn neym?Bn snn ynında ışıksz...Küçück kLmış br yldızım....Sn bndn bu kadar byükkn bni nsL görebiLrsn ki?Göremzsn....Çnkü kndinde kyboLmşsn...Göremzsn çnkü bn çok küçüğm...
Kullanıcı profilini gör
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı

MesajKonu: Geri: Bu Haftamız Süper(başka isim bulamadım)   Salı Nis. 29, 2008 5:20 pm

söylediğin için saol canım
Kullanıcı profilini gör
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Bu Haftamız Süper(başka isim bulamadım)   Çarş. Nis. 30, 2008 2:00 pm

önemli değil canım haha

Gök yüzüne bakıyorm...Sdece bir ay ve yıLdz...Sdece sen ve ben....İşte o ay snsin....Etrfımı aydnLtan snsin...IşığnLa gzLerimi kmaştırn yine snsin...Peki bn neym?Bn snn ynında ışıksz...Küçück kLmış br yldızım....Sn bndn bu kadar byükkn bni nsL görebiLrsn ki?Göremzsn....Çnkü kndinde kyboLmşsn...Göremzsn çnkü bn çok küçüğm...
Kullanıcı profilini gör
fanofbill
Tokio Sever
Tokio Sever

MesajKonu: Geri: Bu Haftamız Süper(başka isim bulamadım)   Çarş. Nis. 30, 2008 4:45 pm

sağoll islicem dreamle billboard dergileri bu ay süper billboardda 2m bill posteri var ama neyse burası değil onun yeri dergilere yazıyım dur delü
Kullanıcı profilini gör
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Bu Haftamız Süper(başka isim bulamadım)   Perş. Mayıs 01, 2008 1:37 pm

evet biliyorum aldım delü

Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Bu Haftamız Süper(başka isim bulamadım)   Bugün 3:38 am

Bu Haftamız Süper(başka isim bulamadım)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası