Tokio Hotel Türkiye

tokio hotel türkiye forum

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

tom yine georg'a sataşıyor !!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
PrezervaTOM
Tokio Sever
Tokio Sever

Location : 483'ün piyemsesi odasında ağlıyor çünkü sapuk piyemsini kaybetmiş veya sapuk piyens kaçmış...

MesajKonu: tom yine georg'a sataşıyor !!   Cuma Şub. 08, 2008 12:48 pm

Bravo : Yine İspanya'dasınız . Artık kendinizi evde gibi hissediyor olmalısınız ! ( a-aa olmazki kardeşim ama onların evi türkiye anneleri merak ediyor zaten söyle de çabuk gelsinler bee )

Bill : Evet , aslında öyle . Yine harika bir karşılama oldu . Her zamanki gibi . Ve güzel bir hava var tüm sene burada , bir de partiler .. Ülkenizi seviyoruz ! (tabii sen türkiyeyi görmeden ırıvırı yap bakalım buraya gelince başın dönecek bee )

Bravo : Dilimizde ne söylemeyi öğrendiniz ? (sevap vermeden önce kıkırkıkır gülüyolar uzul ) ( bana tom'un işi gibi geliyor ama dil )

Gustav : (ispanyolca konuşuyor...) İmdat ! Polis !
Bill : Ve seni seviyorum . (romntik çocuk bak bak bak :hug: )
Tom : (pis pis sırıtır scratch ) tabiki or.... (ama ben dedim tom'un işi diye uslanmaz arlanmaz bebe bee )

Bravo : İspanyol Kızları konusunda başarılı olmak istiyorsanız o sözcüğü kullanmayın !! (iyi o zaman tom gördüğün her kıza de bebem yandann ) (Gülüyorlar ) Bill , saçların her geçen gün yer çekimine daha da fazla meydan okuyor . Ne kadar zamanda hazır oluyorsun ? Nasıl yapıyorsun bunu ?

Bill : Saçım konusunda çok mükemmeliyetçiyim . ( belli oluyor benden güzel saçları var dil )

Tom : (araya girer gülerek ) ve diğer her şey konusunda da . ( kapa çeneni bücürük şey bee )

Bill : ... ama her zaman yaptığım için , göründüğü kadar çok zamana ihtiyacım olmuyor ! Ve nasıl yaparım .. hmm .. Üstüne biraz bira dökerim ve bazen Tom'dan beni kızdırmasını isterim . (Hepsi gülerler) (tom'a kapak oldu laugh )

Bravo : Arggghh .. Çılgınca hikayelerden bahsederken sorayım , kendiniz hakkında duyduğunuz en delicesi neydi ?

Bill : Ufff ... o kadar çok dedikodu var ki her birini bilemiyorsunuz . Bazen bir ülkeye geliyorsunuz ve size daha önce duymadığınız bir konuda soru soruluyor . Mesela bir forumda otelin tekinde ölü bulunduğumu okumuştum ! ( ben de dün cnn'De trafik kazasında öldüğünüzü okudum Razz )

Georg : Bugün bir yerde grubun dağıldığını okudum .. ve biz bunu bilmiyoruz bile ! (ayı gibi uyursan haberin olmaz bee )

Bravo : Hayır , hayır , böyle bir şey olursa ölenler biz oluruz ! Ve yaptığınız herhangi delice bir şey var mı ?

Tom : Bunu ne kadar insan okucak dersiniz ? (espiri yapıyor balkabağı höe ) Bence yayınlamamak gerek , annelerimizin öğrenmesini istemeyizz ! (annen neyi bilmiyor oğlum sigara içersin yatak sporundan kas yaparsın kızlara sarkarsın küfürler edersin daha ne kaldı nan söv )

Bravo : Hmm , tamam ama bilin ki birbirinize fırlattığınız o bakışları görmedik değil Hep bu kadar yakın mısınızdır ?

Bill : Evet , gerçekten ben ve Tom ikiz olduğumuz için bağlıyız birbirimize . Bazen aynı rüyaları bile görüyoruz ve aynı anda bir şeye moralimiz bozulabiliyor . Garip bişi , ama alıştık .

Tom : Evet ve gruptada harika bir duygu var . Tüm gün şakalaşıp gülüyoruz . Genelde kendimize gülüyoruz . Mesela Georg'a güleriz çünkü çok sakar ve basıyla konuşuyor ! (ay şu zavallı çocuğa satşmasan olmuyor demi bee )

Bravo : Hahaha ! Ve bitirmek için , başınıza buradaki günleriniz hakkında bize anlatabileceğiniz komik bir olay geldi mi , fanlarla buluşma falan ?

Bill : Hala öyle bir şey olmadı , çok yoğunuz .

Tom : ... böyle röpörtajlar yapmak mesela ! .. hahahaha ! Hayırr , ciddi değildim , sizinle olmayı çok seviyoruz .. ( evet belli oluyor georg'u küçük düşürmek için hertürlü şey güzeldir senin için bee )

yume'den alıntıdır Exclamation

En son tarafından C.tesi Şub. 09, 2008 1:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Kaulitzgirl<3
Tokio Fanı
Tokio Fanı

MesajKonu: Geri: tom yine georg'a sataşıyor !!   Cuma Şub. 08, 2008 2:14 pm

ayy çok sağol canım gülmekten öldüm laugh siz gülmeyebilirsiniz
Kullanıcı profilini gör
PrezervaTOM
Tokio Sever
Tokio Sever

Location : 483'ün piyemsesi odasında ağlıyor çünkü sapuk piyemsini kaybetmiş veya sapuk piyens kaçmış...

MesajKonu: Geri: tom yine georg'a sataşıyor !!   Cuma Şub. 08, 2008 6:51 pm

georg'a acıyorum uzul
bi tom'a laf koysaydı yandann
Kullanıcı profilini gör
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: tom yine georg'a sataşıyor !!   Cuma Şub. 08, 2008 8:54 pm

çok güzel ya gülmekten öldüm harika olmuş saol
Kullanıcı profilini gör
Yume

MesajKonu: Geri: tom yine georg'a sataşıyor !!   C.tesi Şub. 09, 2008 1:12 pm

Konuyu açan arkadaş "alıntıdır" yazabilir mi acaba ?

Bunu ben çevirmiştim çünkü fear
Kullanıcı profilini gör
_ToM_YaqmUr_
Tokio Fanı
Tokio Fanı

MesajKonu: Geri: tom yine georg'a sataşıyor !!   C.tesi Mart 22, 2008 7:10 pm

gül gül öldüm yha hihe hihe
Kullanıcı profilini gör
TH-ßill-Tom-kolik
Tokio Fanı
Tokio Fanı

Location : chooq uzaq diyarlardann ßill^imin göslerinden xD Nerdn olcq AnamIn qarnndn... zalaaqqq xD

MesajKonu: Geri: tom yine georg'a sataşıyor !!   C.tesi Mart 29, 2008 3:46 pm

gül gül öldüm yha hihe
Kullanıcı profilini gör http://tokiohotelturkey.gooboards.com/index.htm
Sponsored content

MesajKonu: Geri: tom yine georg'a sataşıyor !!   

tom yine georg'a sataşıyor !!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası